BİLGİ GÜVENLİĞİ

VERİLERİNİZ BİZİMLE GÜVENDE !

Bilgi güvenliği, bilgi iletişim teknolojilerinde kritik öneme sahiptir. Hassas verilerinizi güvenle koruyoruz.

AĞ GÜVENLİĞİ

Bilgi güvenliği ağ güvenliğini sağlamakla başlar.

devamını oku

UÇ NOKTA GÜVENLİĞİ

Uç noktalarınız güvenlik riskine sebep olabilir.

devamını oku

VERİ GÜVENLİĞİ

Kritik öneme sahip hassas kurum verileriniz güvenle depolanmalıdır.

devamını oku

UYGULAMA GÜVENLİĞİ

Kurum içi uygulamaları periyodik olarak kontrol edilerek güvensiz uygulamaların engellenmesi sağlanmalıdır.

devamını oku

KİMLİK VE ERİŞİM YÖNETİMİ

Kurum içi kimlik ve erişim yönetimi bir politika dahilinde yürütülmelidir.

devamını oku

GÜVENLİK YÖNETİMİ

Kurum içi güvenlik politikalarını oluşturarak yürütülmesini sağlıyoruzç

devamını oku

BİLGİ GÜVENLİĞİ DANIŞMANLIĞI

İş hayatında bilgi teknolojilerinin öneminin giderek arttığının farkındayız. Günümüzde bilgi teknolojileri iş süreçlerinin vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Teknolojinin hızla gelişmesi ile BT sistemleri karmaşık ve değişken bir yapıya sahip olmuştur. BT sistemleri uzmanlık gerektiren birçok alana ayrışırken, tüm bu süreçlerde ve bilgi teknolojileri ürün ve hizmetlerinde güvenliği sağlamak zorunlu bir hale geldi. Bilgi teknolojileri güvenliği oldukça geniş bir kavram olup, tüm altyapı tasarımı ve yönetiminden, güvenlik ürün ve hizmetlerinin seçimine, bilgi güvenliği yönetim sisteminin kurulup, işletilmesinden, sızma (penetration) testlerinin gerçekleştirilmesine kadar birçok süreçle BT güvenliğini sağlamak mümkündür.

BT Güvenliğini sağlamada kurumlardaki en önemli zafiyetlerden bir tanesi BT altyapısının doğru ve etkin bir şekilde tasarlanmamış olması ve yetkisiz kişilerin kritik sistemlere doğrudan erişebiliyor olmasıdır. Güvenli bilgi teknolojileri sistemlerinde doğru ve etkin olarak tasarlanmış ağ mimarisi ve altyapılara ihtiyaç duyulur. Firmamız güvenli BT altyapıları konusunda uzman kadrosuyla danışmanlık, tasarım, planlama ve destek hizmetleri vermektedir. Bilgi kaynaklarına erişirken güvenliğinizi sağlamak için, kurumunuzun mevcut altyapısını inceleyerek, değerlendiriyor ve ihtiyacınıza uygun proaktif çözümler üreterek danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Bilgi güvenliği konusunda ihtiyaçlarınız doğrultusunda bilgi güvenliği ürünlerinin konumlandırılması ve yapılandırılması hizmeti veriyoruz. Sizin için analiz ve değerlendirme yaparak, kurumunuzu gereksinimlerinizi karşılayacak doğru ve güvenli teknolojilerle buluşturmak için size özel çözümler üretiyoruz.