HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Uzman kadrosu ile Unitel Bilgi Teknolojileri adı altında faaliyetine başlayan firmamız, alanında uzman personeller ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Firmamız, kısa sürede bir çok firmayı müşteri portföyüne dahil etmiştir.

Firmamız, iş gücü verimliliğini artırma konusunda piyasadaki ticari sistemi analiz etmiş uzman personel ve iş ortaklarıyla kadrosunu geliştirerek güçlendirmiştir.

Amaç, “bugün için çözüm” yerine “sürekli çözüm” sağlayan bilişim  sistemleri ve uygulama yöntemleri geliştirerek, şirketlerin iş süreçlerine değer kazandıran bir   çözüm sağlayıcı olarak konumumuzu güçlendirmeyi, işletmelerin çözümlerimizi ve uzmanlığımızı etkili bir biçimde kullanarak işlerini başarıyla geliştirmelerini sağlayan lider bir şirket olarak tanınmayı hedeflemekteyiz.

Güçlü bir müşteri hizmetleri politikasına dayalı, uzun vadeli müşteri ilişkileri kurmak ve müşterilerimizin beklentilerini karşılamak amacıyla global varlığımızı genişletmeyi hedeflemekteyiz. Hedeflediğimiz pazar için uygulanabilir çözüm sağlayıcı olarak lider olmaktır. Bu konum, uzun vadeli bağlılıkla kazanılacak ve korunacaktır. Bu bağlılık, ön görülebilir çözümler, güçlü faaliyet ve global stratejiye dayalı bir yürütme anlayışıyla sağlanacaktır.

Firmamız, gelişen ve değişen koşullar çerçevesinde, sadece paket programlar satıp bozulduğunda teknik desteğini veren bir kuruluş olmaktan öte, müşterilerini yönlendiren, sorularını cevaplayan, programların işleyişine sadece teknik anlamda değil, etkili ve verimli kullanım açısından da katkıda bulunmayı hedeflemiş ve ilke olarak benimsemiştir.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tespit edip, onlara ihtiyaçlarından fazlasını vermemek, sistemlerini gelişen teknolojilere paralel olarak sürekli kılmak ve onları teknoloji dünyasındaki gelişmelerden haberdar etmek kendimize prensip edindiğimiz ilkemizdir.