SİBER GÜVENLİK

SİBER GÜVENLİK = UNF

Veri ve sistem güvenliği, yüksek performans. Ağ ve internet trafiğiniz kontrol altında !

GÜVENLİK DUVARI

Bir kural kümesi temelinde ağa gelen giden paket trafiğini kontrol eden donanım tabanlı ağ güvenliği sağlanır.

devamını oku

VPN

Uçtan uça veya farklı bir ağdan kendi ağınıza güvenli bağlantılar yaratmanızı sağlar. Çok güçlü kriptolama metodları kullanılır.

devamını oku

WEB FİLTRE

URL filtreleme teknolojisi ile ziyaret edilecek olan web siteleri şirket politikanıza göre kategori veya URL bazlı düzenlenebilir. 

devamını oku

ANTİ-VİRUS
ANTİ-SPAM

Mail ve web trafiği için entegre antivirüs çözümleri, RBL alan adı değerlendirmesi, itibar filtreleri ve benzeri birçok yöntem ile ön değerlendirme ve gereksiz iletilerin filtrelenmesi.

devamını oku

IPS / IDS
SALDIRI TESPİT

IDS’te ihtiyaç duyulan trafikler analiz edilir. IPS sistemlerinde ek olarak engelleme özelliği de bulunmaktadır. Engelleme özelliği sayesinde ek donanım gerekmeden saldırı engellenebilir.

devamını oku

5651 LOGLAMA

UNF FIREWALL 5651 yasasının gerektirdiği kayıtları zaman damgalı olarak oluşturur. Tümleşik olarak alınan 5651’e uygun kayıtlar istenildğinde farklı bir sunucuya aktarılabilir.

devamını oku

UNF FIREWALL GENEL BİLGİ

Nedir ?
UNF Firewall gelişmiş bir UTM ürünüdür.

Neler yaparız ?

 

UNF Firewall her ölçekteki işletmenin siber güvenlik ihtiyaçlarına yönelik çözüm üretmeyi amaç edinmiştir. Uzun yıllar ar-ge çalışmaları ve test yaptıktan sonra 2018 yılında ilk ürünümüzü piyasaya sürdük.. Kuruluş amacı ilk olarak işletmelerin veri ve sistem güvenliğinin, yüksek performans ve en doğru çözümlerle korunması olan UNF, bir Unitel Bilgi Teknolojileri markası olarak faaliyetlerine başlamıştır.

Yukarıda belirtilen amaca yönelik bütünleşik bir ürün olarak tasarlayıp kullanıma sunduğumuz UNF ürün ailesi, işletmelerin veri güvenliği, verimlilik, yasallık, performans ve yerli ve yabancı işletmelerin özel kullanım ihtiyaçları analiz edilerek müşteri odaklı geliştirilmiştir. 

Otellerden belediye kurumlarına, kafe ve restoranlardan, üretim tesislerine, özel işletmelerden, küçük veya orta boyutlu firmalara kadar toplu internet erişimi sağlayan, büyümekte olan ve süreçlerinin odağında internet olan herkes güvenlik duvarı kullanarak siber güvenliği sağlamalı ve yasal gereklilikleri yerine getirmelidir.

UNF Firewall, siber güvenlik ile alakalı tüm gereksinimleri ve yasal yükümlülükleri tek bir cihaz içerisinde tümleşik olarak yerine getirir. İşletmenize uygun seçeceğiniz ürün doğrultusunda ekstra ücretler ile karşılaşmazsınız.

UNF oluşumu, tamamen müşteri odaklı ve müşteri memnuniyetini temel prensip olarak benimsemiştir. Sürekli inovasyon ve iş geliştirme temel hedeflerimiz arasındadır.

Tüm Türkiye’de gelişmiş destek ağıyla tüm üşletmelere yönelik katma değerli siber güvenlik çözümleri sunuyoruz.

Detaylı bilgi, referanslar, keşif ve fiyat teklifi için web sitemiz üzerinden “iletişim” sayfasını kullanabilirsiniz.